SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Fruktskål 6115574
nr 611 5574
Fruktskål
silver, graverad, 20-tal, höjd. 15
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 november 2009
kl 18:43:51
600 kr
750 kr
700 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.